Výsledky jsou již dostupné pouze na stránkách MSKSJU
Výsledky v roce 2021
18.9. Pohár Olympijských nadějí
starší žáci – 1. místo – Lapiš Marek – 50 kg
starší žáci – 2. místo – Tichý Petr – 60 kg
starší žáci – 2. místo – Poliačik Jan – 73 kg
starší žáci – 1. místo – Bartošik Roman – + 73 kg
dorostenci – 3. místo Golich Albert – 55 kg
dorostenci – 1. místo Vandriak Gabriel – 66 kg
dorostenci – Babjanek Přemysl – + 81 kg
22.9. Velká cena Ostravy
starší žáci – 2. místo – Tichý Petr – 60 kg
starší žáci – 3. místo – Poliačik Jan – 73 kg
starší žáci – 1. místo – Bartošik Roman – +73 kg
9.9. Krajský přebor
starší žáci – 4. místo – Poliačik Jan – 73 kg
starší žáci – 1. místo – Bartošik Roman – + 73 kg
6.11. Memoriál Alexandra Jurečky
starší žáci – 1. místo – Hodas Ondřej – 46 kg
starší žáci – 2. místo – Lapiš Marek – 55 kg
dorostenci – 3. místo – Kempný Ondra – 55 kg
dorostenci – 1. místo – Vandriak gabriel – 66 kg
dorostenci – 3. místo – Babjanek Přemysl – 90 kg
20.11. Velká cena Karviné
starší žáci – 2. místo – Hodas Ondra – 46 kg
starší žáci – 1. místo – Bartošik Roman + 73 kg
dorostenci – 3. místo – Vandriak gabriel – 66 kg
dorostenci – 1. místo – Babjanek Přemysl – 90 kg
Výsledky v roce 2020
10. 10. Velká cena – Ostrava
benjamínci – 1. místo – Jokiel Jakub – 33 kg
benjamínci – 3. místo – Frenštátský Filip – 33 kg
mladší žáci – 3. místo – Hodas Ondra – 38 kg
mladší žáci – 2. místo – Lapiš Marek – 42 kg
mladší žáci – 2. místo – Poliačik Jan – 66 kg
starší žáci – 3. místo – Kempný Ondra – 46 kg
starší žáci – 3. místo – Golich Albert – 50 kg
starší žáci – 3. místo – Tichý Petr – 55 kg
19.9. Pohár nadějí – Raškovice
benjamínci – 2. místo – Jokiel Jakub – 33 kg
mladší žáci – 1. místo – Hodas Ondra – 38 kg
mladší žáci – 1. místo – Lapiš Marek – 42 kg
mladší žáci – 3. místo – Poliačik Jan – 66 kg
starší žáci – 1. místo – Tichý Petr – 66 kg
dorostenci – 1. místo – Vandriak Gabriel – 66 kg
dorostenci – 1. místo – Vodák Patrik – 81 kg
5. 9. KP – Raškovice
mladší žáci – 3. místo – Hodas Ondra 38 kg
mladší žáci – 2. místo – Lapiš Marek 42 kg
mladší žáci – 3. místo – Konečný Petr 55 kg
mladší žáci – 1. místo – Poliačik Jan 66 kg
starší žáci – 2. místo – Kempný Ondra 46 kg
starší žáci – 2. místo – Golich Albert 55 kg
starší žáci – 3. místo – Bartošík Roman 73 kg
22. 2. Mistroství regionu – Beskyd
mladší žáci – 3. místo – Lapiš Marek – 42 kg
mladší žáci – 3. místo – Konečný Petr – 55 kg
starší žáci – 3. místo – Kempný Ondra – 42 kg
starší žáci – 1. místo – Golich Albert – 46 kg
dorostenci – 1. místo – Frenštátský Filip – 66 kg
dorostenci – 2. místo – Tichý Jan – 66 kg
dorostenci – 2. místo – Vodák Patrik – 81 kg
dorostenci – 3. místo – Golich Daniel – 81 kg
8.2. Slezský pohár – Opava
benjamínci – 2. místo – Jokiel Jakub – 30 kg
mladší žáci – 2. místo – Lapiš Marek – 42 kg
mladší žáci – 3. místo – Poliačík Jan – 42 kg
mladší žáci – 5. místo – Hodas Ondra – 38 kg
starší žáci – 2. místo – Kempný Ondra – 38 kg
starší žáci – 3. místo – Golich Albert – 42 kg
starší žáci – 2. místo – Bartošík Roman – 73 kg
starší žáci – 5. místo – Tichý Petr – 55 kg
Výsledky v roce 2019
23. 11. 2019 -Velká cena Karviné
mladší žáci – 2. místo – Poliačik Jan 55 kg
mladší žáci – 1. místo – Bartošík Roman 66 kg
starší žáci – 2. místo – Kempný Ondra 38 kg
starší žáci – 1. místo – Vandriak Gabriel 66 kg
starší žáci – 3. místo – Vodák Patrik 73 kg sa
16. 11. 2019 Memoriál Saši Jurečky
mladší žáci – 3. místo – Hodas Ondra 34 kg
mladší žáci – 3. místo – Lapiš Marek 38 kg
mladší žáci – 4. místo – Tichý Petr 55 kg
mladší žáci – 5. místo – Poliačik Jan 55 kg
mladší žáci – 2. místo – Bartošík Roman 66 kg
starší žáci – 3. místo – Kempný Ondra 38 kg
starší žáci – 4. místo – Golich Albert 42 kg
starší žáci – 2. místo – Vandriak Gabriel 60 kg
starší žáci – 5. místo – Harok David 60 kg
dorostenci – 3. místo – Frenštátský Filip 66 kg
21. 9. 2019 Velká cena Ostravy
mladší žáci – 3. místo – Hodas Ondra – 38 kg
mladší žáci – 2. místo – Poliačik Jan – 55 kg
starší žáci – 2. místo – Golich Albert – 42 kg
starší žáci – 2. místo – Vandriak Gabriel – 60 kg
dorostenci – 2. místo – Vodák Patrik – 73 kg
dorostenci – 4. místo – Tichý Jan – 73 kg
7. 9. 2019 Pohár olympijských nadějí – Raškovice
mladší žáci – 5. místo – Lapiš Marek – 38 kg
mladší žáci – 2. místo – Poliačik Jan – 55 kg
mladší žáci – 3. místo – Tichý Petr – 55 kg
mladší žáci – 2. místo – Bartošík Roman – 66 kg
starší žáci – 3. místo – Kempný Ondra – 38 kg
starší žáci – 1. místo – Vandriak Gabriel – 60 kg
starší žáci – 3. místo – Harok David – 60 kg
Dorostenci – 2. místo – Tichý Jan – 66 kg
Dorostenci – 4. místo – Vodák Patrik – 73 kg
4. 5. 2019 Krajský přebor – Ostrava
dorostenci – 3. místo – Tichý Jan – 66 kg
dorostenci – 3. místo – Vandriak Gabriel – 60 kg
junioři – 1. místo – Malysz Samuel – 66 kg
Randori pod Lysou 20. 4. 2019
mladší žáci – 1. Lapiš Marek – 38 kg
mladší žáci – 4. Konečný Petr – 46 kg
mladší žáci – 1. Tichý Jan – 55 kg
mladší žáci – 2. Poliačik Jan – 55 kg
mladší žáci – 1. Bartošík Roman – 66 kg
starší žáci – 1. Vandriak Gabriel – 60 kg
dorostenci – 3. Tichý Jan – 73 kg
Sleszký pohár 9. 3. 2019 – Opava
benjamínci – 2. Ševěček Eliáš – 24 kg
mladší žáci – 3. Hodas Ondra – 34 kg
mladší žáci – 1. Lapiš Marek – 38 kg
mladší žáci – 5. Konečný Petr – 42 kg
mladší žáci – 3. Poliačik Jan – 55 kg
mladší žáci – 1. Bartošík Roman – 60 kg
starší žáci – 2. Vandriak Gabriel – 60 kg
Mistrovství Euroregionu Beskydy OPEN, Raškovice 2. 3. 2019
mladší žáci – 3. Hodas Ondra – 34 kg
mladší žáci – 1. Lapiš Marek – 38 kg
mladší žáci – ?. Konečný Petr – 42 kg
mladší žáci – 3. Poliačik Jan – 50 kg
mladší žáci – 1. Bartošik Roman – 60 kg
starší žáci – 2. Vandriak Gabriel – 60 kg
starší žáci – 3. Kolenciaková Debora – 52 kg
dorostenci – 2. Frenštátský Filip – 66 kg
dorostenci – 3. Vodák Patrik – 66 kg
dorostenci – 1. Tichý Jan – 73 kg
Pohár starosty Dobré
benjamínci – 1. Poliáčik Jan – 55 kg
mladší žáci – 2. Hodas Ondra – 34 kg
mladší žáci – 3. Kempný Ondra – 34 kg
mladší žáci – 2. Lapiš Marek – 38 kg
mladší žáci – 3. Golich Albert – 42 kg
mladší žáci – 2. Tichý Petr – 50 kg
mladší žáci – 3. Harok David – 55 kg
mladší žáci – 2. Bartošík Roman – 60 kg
starší žáci – 1. Frenštátský Filip – 66 kg
starší žáci – 1. Tichý Jan – 75 kg
dorostenci – 1. Malysz Samuel – 66 kg
dorostenci – 3. Vodák Patrik – 66 kg
dorostenci – 2. Tichý Jan – 73 kg
Výsledky v roce 2018
Velká cena Karviné 24. 11. 2018
mladší žáci – 2. místo – Kempný Ondra – 34 kg
mladší žáci – 3. místo – Golich Albert – 38 kg
mladší žáci – 3. místo – Bartošík – 60 kg
starší žáci – 2. místo – Vandriak Gabriel – 60 kg
starší žáci – 1. místo – Tichý Jan – 73 kg
dorostenci – 2. místo – Michalík Alex – 73 kg
dorostenci – 4. místo – Pasterná Tereza – 57 kg
Memoriál Saši Jurečky, 17.11. 2018
mladší žáci – 3. místo – Kempný Ondřej
mladší žáci – 5. místo – Lapiš Marek – 34 kg
mladší žáci – 5. místo – Golich Albert – 38 kg
mladší žáci – 4. místo – Havok David – 55 kg
starší žáci – 2. místo – Vandriak Gabriel – 55 kg
starší žáci – 1. místo – Tichý Jan – 73 kg
dorostenci – 5. místo – Malisz Samuel – 66 kg
dorostenci – 7. místo – Vodak Patrik – 66 kg
dorostenci – 7. místo – Golich Daniel – 66 kg
dorostenci – 1. místo – Čagánek Jakub – 81 kg
KP – Benjamínků Opava, 22. 9. 2018, Opava
2. místo – Ševěček Eliáš – 24 kg
3. místo – Hodas Ondřej – 34 kg
1. místo – Lapiš Marek – 34 kg
5. místo – Kotys David – 38 kg
1. místo – Poliáčik Jan – 50 kg
VELKÁ CENA OSTRAVY, 29.9. 2018, Ostrava
benjamínci – 3. místo – Hodas Ondra – 34 kg
benjamínci – 1. místo – Poliáčik Jan – 50 kg
mladší žáci – 2. místo – Kempný Ondra – 34 kg
mladší žáci – 5. místo – Golich Albert – 42 kg
mladší žáci – 1. místo – Bartošík Roman – 60 kg
mladší žáci – 4. místo – Rojíček Lukáš – 60 kg
starší žáci – 2. místo – Vandriak Gabriel – 55 kg
starší žáci – 2. místo – Frenštátský Filip – 60 kg
starší žáci – 1. místo – Tichý Jan – 73 kg
Pohár nadějí, 27. 1. 2018, Olomouc
Kundelová Anička – juniorky do 57 kg – 3. místo
Český pohár – Grand Prix Ostrava!!!, 17. a 18. 2. 2018, Ostrava
Kundelová Anička – juniorky do 57 kg – 3. místo
SLEZSKÝ POHÁR OPAVA, 24. 2. 2018, Opava
Ševěček Eliáš – v benjamíncích do 24 kg – 2. místo
Hodas Ondřej – v benjamíncích do 30 kg – 1. místo
Golich Albert – v mladších žácích do 38 kg – 3. místo
Vandriak Gabriel – ve starších žácích do 55 kg – 3. místo
Tichý Jan – ve starších žácích do 73 kg – 2. místo
MISTROVSTVÍ EUROREGIONU BESKYDY, 3. 3. 2018, Raškovice
Zlatí :
Ševěček Eliáš – za benjamínky do 21 kg
Lapiš Marek – za benjamínky do 34 kg
Golich Albert – za mladší žáky do 38 kg
Bartošík Roman – za mladší žáky do 50 kg
Kolenčiaková Debora – za ml. žákyně do 48 kg
Vandriak Gabriel – za starší žáky do 55 kg
Stříbrný :
Golich Daniel – za dorostence do 60 kg
Bronzoví :
Hodas Ondřej – za benjamínky do 30 kg
Poláčik Jan – za benjamínky do 46 kg
Luxová Klára – za benjamínky do 34 kg
Tichý Petr – za mladší žáky do 46 kg
Pasterná Tereza – za dorostenky do 63 kg
Krajský přebor ml. a st. žáků a žaček, 14. 4. 2018, Ostrava
Zlato :
Harok David – ml. žáci – 50 kg
Tichý Jan – st. žáci – 73 kg
Bronz :
Kempný Ondřej – ml. žáci – 34 kg
Bartošík Roman – ml. žáci – 55 kg
Rojíček Lukáš – ml. žáci – 60 kg
Vandriak Gabriel – st. žáci – 55 kg
Kosťová Barbora – st. žačky – 57 kg
Mistrovství České republiky juniorů a juniorek 2018, 14. 4. 2018, Hranice na Moravě
Kundelová Anička – juniorky do 57 kg – 5. místo
MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA OSTRAVY, 12. 5. 2018, Ostrava
za benjamínky :
Ševěček Eliáš – 21 kg – 1. místo
Kotrys David – 34 kg – 3. místo
Lapiš Marek – 38 kg – 1. místo
Poláčik Jan – 50 kg – 1. místo
za mladší žáky a žákyně :
Kempný Ondřej – 34 kg – 3. místo
Golich Albert – 38 kg – 3. místo
Harok David – 50 kg – 1. místo
Kolenčiaková Debora – 48 kg – 3. místo
za starší žáky :
Vandriak Gabriel – 55 kg – 1. místo
Frenštátský Filip – 55 kg – 3. místo
Výsledky v roce 2017
Slezský pohár, 19. 2. 2017, Opava
Kempný Ondřej – mladší žáci do 27 kg – 1. místo
Lapiš Marek – benjamínci do 27 kg – 2. místo Tichý Jan – starší žáci do 73 kg – 2. místo
Kolenčiaková Debora – mladší žákyně do 44 kg – 3. místo Golich Daniel – starší žáci do 55 kg – 3. místo
Mistrovství Euroregionu Beskydy, 4. 3. 2017, Frýdek-Místek
Bartošík Roman – benjamínci do 50 kg – 1. místo Kempný Ondřej – mladší žáci do 27 kg – 1. místo Dvořáček Lukáš – starší žáci do 66 kg – 1. místo
Tichý Jan – starší žáci do 73 kg – 2. místo
Hodas Ondřej – benjamínci do 27 kg – 3. místo Pilát Marek – benjamínci do 42 kg – 3. místo Luxová Klára – benjamínky do 30 kg – 3. místo Golich Albert – mladší žáci do 34 kg – 3. místo Vandriak Gabriel – mladší žáci do 42 kg – 3. místo Golich Daniel – starší žáci do 55 kg – 3. místo
Krajský přebor ml. a st. žáků a žaček, 1. 4. 2017, Raškovice
Zlatí – Dvořáček Lukáš – ve starších žácích do 66 kg Tichý Jan – ve starších žácích do 73 kg
Stříbrní – Kempný Ondřej – v mladších žácích do 30 kg Golich Daniel – ve starších žácích do 55 kg
Bronzový – Mališ Robert – ve starších žácích do 55 kg
Krajský přebor dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen, 6. 5. 2017, Ostrava
Kundelová Anna – dorostenky do 63 kg – 1. místo Pasterná Tereza – dorostenky do 63 kg – 2. místo Čagánek Jakub – dorostenci do 73 kg – 3. místo
Velká cena Ostravy, 28. 5. 2017, Ostrava
Zlato : Lapiš Marek – benjamínci do 30 kg Bartošík Roman – benjamínci do 46 kg Golich Albert – mladší žáci do 34 kg Szebestová Valerie – mladší žákyně do 36 kg
Stříbro : Ševěček Eliáš – benjamínci do 21 kg Hodas Ondřej – benjamínci do 27 kg Michalík Alexandr – starší žáci do 60 kg
Bronz : Luxová Klára – benjamínky do 34 kg Harok David – mladší žáci do 42 kg Vandriak Gabriel – mladší žáci do 46 kg Golich Daniel – starší žáci do 55 kg
Pohár olympijských nadějí, 9. 9. 2017, Raškovice
Bartošík Roman – benjamínci do 50 kg – 1. místo
Ševěček Eliáš – benjamínci do 21 kg – 2. místo Tichý Jan – starší žáci do 73 kg – 2. místo
Tichý Petr – benjamínci do 50 kg – 3. místo Golich Daniel – starší žáci do 60 kg – 3. místo
Velká cena Ostravy, 24. 9. 2017, Ostrava
1. místo – Bartošík Roman – benjamínci do 50 kg
2. místo – Golich Daniel – starší žáci do 60 kg
2.místo – Tichý Jan – starší žáci do 73 kg
3. místo – Ševěček Eliáš – benjamínci do 21 kg 3. místo – Tichý Petr – benjamínci do 46 kg 3. místo – Kempný Ondřej – mladší žáci do 30 kg 3. místo – Golich Albert – mladší žáci do 34 kg
Krajský přebor benjamínků a benjamínek, 5. 11. 2017, Ostrava
Ševěček Eliáš – do 21 kg – 1. místo
Lapiš Marek – do 34 kg – 1. místo
Tichý Petr – do 46 kg – 1. místo
Bartošík Roman – do 50 kg – 1. místo
Mistrovství České republiky 2017 mužů a žen, 17. 11. 2017, Hranice
Maňásková Markéta – ženy do 52 kg – 3. místo
2. ROČNÍK – MEMORIÁLU SAŠI JUREČKY, 18. 11. 2017, Havířov
mladší žáci – 42 kg
Harok David – 2. místo
mladší žáci – 50 kg
Vandriak Gabriel – 1. místo
Bartošík Roman – 3. místo
starší žáci – 60 kg
Mališ Robert – 2. místo
Golich Daniel – 3. místo
starší žáci – 66 kg
Michalík Alexandr – 2. místo
starší žáci – 73 kg
Tichý Jan – 1. místo
starší žáci + 73 kg
Dvořáček Lukáš – 1. místo
Velká cena Karviné, 26. 11. 2017, Karviná
Zlatí :
za mladší žáky – 50 kg – Vandriak Gabriel
za dorostenky – 63 kg – Kundelová Anna
Stříbrní :
za starší žáky – 73 kg – Tichý Jan
za dorostenky – 57 kg – Pasterná Tereza
Bronzoví :
za mladší žáky – 38 kg – Golich Albert
za starší žáky – 66 kg – Michalík Alexandr
za starší žákyně – 57 kg – Pekarová Tereza
Pohár starosty Dobré, 10. 12. 2017, Dobrá
za benjamínky
do 30 kg – Hodas Ondřej – bronzový
do 34 kg – Lapiš Marek – zlatý
do 34 kg – Luxová Klára – stříbrná
do 50 kg – Bartošík Roman – bronzový
za mladší žáky
do 38 kg – Golich Albert – zlatý
Výsledky v roce 2014
Světový pohár GS-Kuba-Havana (červen)
7.místo – Jurečka Alexandr 90kg
Na této soutěži si v zápase o finále utrh v koleně křížové vazy a proto musel odstoupit ze soutěže. Tím pro něho skončila sezóna 2014.
Skandinávský pohár – Finsko
Iisalmi -1.místo – Verner Přemysl – bez rozdílu vah
Ilomantsi – 3.místo – Verner Přemysl – 81kg
Kuopio – 1.místo – Verner Přemysl – 81kg
Oulu – 3.místo – Verner Přemysl – 81kg
Účast závodníku – Finsko, Norsko, Švédsko, Rusko
Těchto soutěží se zučastnil Verner Přemysl, který byl ve Finsku na roční výměně za VŠ Ostrava.Udělal velkou propagaci českého juda a klubu JC-Havířov. Psalo se o tom ve Finských novinách, kde vyzdvihoval vysoké kvality našeho judisty z Havířova.
MS-Krajský přebor dorost, junioři, dospělí – Moravskoslezský kraj
1.místo ženy – Maňásková Markéta 52kg
1.místo dorost – Záškolný štěpán 66kg
2.místo dorost – Janovský Gabriel 73kg
2.místo junioři – Veselík Jan 81kg
2.místo junioři – Janovský Gabriel 73kg
3.místo junioři – Záškolný Štěpán 73kg
3.místo muži -Veselík Jan 81kg
Výsledky v roce 2013
Skandinávský pohár – Finsko
1.místo – Verner Přemysl (váha 81kg)
Top judista roku 2013 – ČR
2.místo – Jurečka Alexandr
MČR – mužů a žen – Teplice
Jurečka Alexandr – 2.místo – do 100kg
Umístění ve světovém žebříčku za rok 2013 (IJF WORLD RANKING)
8.místo Jurečka Alexandr (ve váze 90kg) (z 368 svět. závod.)
KP-MS kraje – dorost, junioři, muži
Veselík Jan – junioři 3.místo (váha do 81kg)
– muži 2.místo (váha do 81kg)
Fejková Johanka – dorostenky 2.místo (váha do 66kg)
MČR junioři – Jičín
Veselík Jan 5.místo (váha do 81kg)
ČPohár USK Praha (účast 6 států)
Jurečka Alexandr – 1.místo (váha do 90kg)
Frenštátský Marcel – 5.místo (váha do 90kg)
ČP Ostrava
Ženy
Maňásková Markéta – 1.místo
Muži
Jurečka Alexandr – 1.místo
Světový pohár Turecko – Samsung
3.místo – Jurečka A. (49 zemí)
Světový pohár Ázerbájdžán – Baku
3.místo – Jurečka A. (48 zemí)
ME mužů a žen – Budapešť – Maďarsko
9.místo -Jurečka Alexandr
Grand Slam –vybraní závodníci do 30.místa svět.žebříčku – BAKU
3.místo – Jurečka A.
MS muži a ženy – Rio – Brazílie
9.místo – Jurečka A. (127 zemí)
Výsledky v roce 2012
Muži – Český pohár
USK Praha – 1.místo Jurečka Alexandr (váha do 90kg)
Muži – Světový pohár
Rakousko, Oberwart – 9.místo Jurečka Alexandr
Muži – Světový pohár – ČR
Praha – 9.místo Jurečka Alexandr
Junioři – Krajský přebor MS kraje
1. místo – Veselík Jan (81kg)
3. místo – Stankuš Petr (81kg)
Jurečka Alexandr
SP-Mongolsko
EP-Slovinsko – Bělehrad 3.místo (23 zemí)
ME do 23 let – Praha 5.místo (38 zemí)
MČR Muži – Jablonec 1.místo
Top judista roku 2012 – 3.místo
Výsledky v roce 2011
Ranking ČR – 1.místo Jurečka Alexandr (váha do 90kg)
Ranking EJu – 1.místo Jurečka Alexandr (váha do 90kg)
Muži – Český pohár
USK Praha – 1.místo Jurečka Alexandr (váha do 90kg)
VC Ostrava – 1.místo Jurečka Alexandr (váha do 90kg)
Muži – Světový pohár
Budapest – 9.místo Jurečka Alexandr
Muži – Evropský pohár
Slovinsko – 1.místo Jurečka Alexandr
Brno CUP – muži
9.místo Stankuš Pavel (+90kg)